Генпідрядні роботи

    СБ ГРУП виконує широкий спектр генпідрядних робіт, адже володіє власними сучасними машинами, механізмами, автотраспортом, спецтехнікою та виробничими ресурсами. На підприємстві працює понад 400 висококваліфікованих працівників різного профілю. Все це дозволяє компанії здійснювати повний цикл будівельних робіт власними силами без залучення сторонніх організацій. Самостійно виконуємо надскладні завдання, реалізовуємо широко профільні замовлення.

 

     Застосування сучасних будівельних технологій, практичний досвід, кваліфікований кадровий склад дозволяють нашій компанії здійснювати професійні послуги по виконанню функцій генпідрядника.

  • технічне консультування при проектуванні та будівництві
  • всі види проектних робіт

- архітектурне та будівельне проектування

- конструювання несучих конструкцій

- проектування внутрішніх та підземних інженерних мереж, систем та споруд

  • будівельно-монтажні роботи різного рівня складності
  • демонтажні та земляні роботи
  • будівництво інженерних комунікацій, колекторів
  • прокладання мереж
  • благоустрій території
  • реставраційні роботи

Компанія, як генпідрядник бере на себе зобов'язання з керівництва та організації робіт, тим самим, звільняючи замовника від зайвих клопотів і відповідає за весь об'єкт в цілому.

В СБ ГРУП працюють працівники, які є найбільшою цінністю нашої компанії, адже вони мають усі відповідні дипломи і сертифікати, а також великий досвід у виконанні проектів, робіт, послуг.

Пропонуємо організацію всього комплексу робіт по будівництву об'єкту, в т.ч. організація та координація робіт субпідрядних організацій, відповідно до затвердженої проектної документації та виконання всіх робіт власними силами і забезпечення необхідними матеріалами.

 

Останні роботи.

Будівництво системи краплинного зрошення ділянки та насосної станції з вузлом фільтрації. Виготовлення та влаштування бетонних стовпців та шпалер.

Виготовлення і монтаж конструкцій виробничо-складських приміщень. Реконструкція з розширенням нежитлової будівлі. Будівництво холодильної камери із захисним навісом. м. Львів, вул.Данила Апостола

Будівництво Комплексу з виставковими павільйонами та офісними приміщеннями. Земляні та монолітні роботи. Львівська обл, с.Сокільники, вул.Скнилівська.

Роботи по влаштуванню благоустрою. Укладання ФЕМ. Монолітні роботи по влаштуванню бункерів. Львівська обл, м.Городок, вул.Львівська.Яблуневий ДАР.

Реконструкція з розширенням нежитлової будівлі. Виготовлення і монтаж конструкцій виробничо-складських приміщень. Укладка ФЕМ. Фасад. КЕРАМА центр за адресою: м. Львів, вул. Городоцька. 

 

Фотогалерея

gengengen

gengengen

gengengen

gengengen

gengengengengengengengen

 

gengen

gengengen

 

 

Змінити мову

Приєднуйтесь

Google+    Youtube    twitter    facebook

Он-лайн консультант

Опитування

Який найбільше Вам подобається район у м. Львові?

Галицький - 8%
Шевченківський - 9.2%
Франківський - 17.4%
Залізничний - 21.4%
Личаківський - 11.2%
Сихівський - 32.8%

Всього голосів: 1153
Голосування по цьому питанню вже закінчилось в: 12 серп. 2015 - 08:03

Оренда техніки

Наші контакти

м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
тел: +38 (032) 232-54-42
моб.: +38 (096) 952-22-22
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
SKYPE: biksb-group

Партнери

magik

ferozit

artenergo