SERVICES

General contracted works:

Owing to availability of own machines, devices, motor-vehicle transport, specialized machinery and production resources the company “SB-GROUP” performs a full circle of construction works using their own resources without drawing other organizations.

Проектні роботи:

Проектні роботи – це втілення ваших ідей. Процес створення проекту, тобто проектування, включає комплекс робіт, який складається з пошуку, досліджень, розрахунків для створення нового об'єкту, його реконструкції, модернізації.

Ландшафтний дизайн:

Це новий і досить важливий етап облаштування території навколо будинку. Завдяки нашим творінням ви зможете насолоджуватись красою і природою в будь-яку пору року. Ми допоможемо вам створити затишок і комфорт для вас, вашої родини та друзів.

Роботи з благоустрою.

В СБ-ГРУП працюють працівники, які є найбільшою цінністю нашої компанії, адже вони мають усі відповідні дипломи і сертифікати, а також великий досвід у виконанні будь-яких проектів по облаштуванню території якісною бруківкою українського виробника, представниками якого ми є, а саме Магік (завантажити прайс-лист з продукцією)

Демонтаж будівель та споруд

Розбирання будівель та споруд із бетону, залізобетону та інших видів за елементами, а також утилізація відходів. Є кілька видів демонтажу, ми з вами оберемо такий, який дозволить якісно виконати роботу, а наявність професіоналів і спеціалізованої техніки – швидко. Чекаємо співпраці!

Продаж будівельних матеріалів.

Інтернет-магазин допоможе обрати будь-які будівельні матеріали для ремонту. Ми є офіційними представниками «Ферозіт» , тому Якісний Ремонт = Добрий майстер + ФЕРОЗІТ (завантажити прайс з продукцією).

Робота по утепленню фасадів

Наявність 5 000 м.кв. риштування дозволяє компанії в зазначені терміни виконати будь-якої складності фасадні роботи. Наш будівельний матеріал - наша гарантія на довгий час.  

Change language

Follow us

Google+    Youtube    twitter    facebook

Online Consultant

 

Poll

What district do you prefer in Lviv?

Halytsky - 8%
Shevchenkivsky - 9.2%
Frankivsky - 17.4%
Zaliznychny - 21.4%
Luchakivsky - 11.2%
Sychivsky - 32.8%

Total votes: 1153
The voting for this poll has ended on: 12 Aug 2015 - 08:03

LEASE OF EQUIPMENT

Contact Us

Lviv, Heroes of UPA Street, 73.
Phone: +38 (032) 232-54-42
Cell: +38 (096) 952-22-22
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
SKYPE: biksb-group

Партнери

magik

ferozit

artenergo